Посвята в студенти першокусників – медиків

2 вересня 2019 року Медичний коледж Харківського національного медичного університету
82 раз приймає у свої ряди нових вихованців – студентів – медиків.

IMG_1024В  медичному коледжі відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти. Студентську родину поповнило понад 120 першокурсників, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти та примножувати кращі традиції коледжу, бути гідними почесного звання студента-медика. З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим медичним фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

Таке свято молодості, романтики, прагнення жити і творити відбувається тут щороку. За давнім звичаєм української землі, добру справу розпочали з благословення матері Берегині, порадниці, директора Медичного коледжу  Харківського Національного  Медичного Університету, кандидата педагогічних наук  Лебединець  Тетяни Михайлівни, яка привітала студентів з Посвятою, побажала миру в країні й в кожній родині, щоб гарно навчалися, зростали гідними медичними працівниками. Відзначила, що зараз в нашій державі нелегкий час, за єдину, незалежну Україну борються і гинуть славні її сини.  Висловила впевненість у тому, що вступ до медичного коледжу – це гарний старт у самостійне майбутнє, з якого починається нелегкий шлях пізнання світу й самореалізації, який є першим кроком у доросле життя.

IMG_1052

Першокурсників вітає  настоятель храму святої Софії  протоієрей отець Андрій

IMG_1064

IMG_1076

Благословив всіх студентів та викладачів, освятив святою водою, побажав миру, добра, милосердя.

Сюди ідуть за покликом душі,

У храм науки гідності й честі.

У храм, який готує медсестер,

У храм, де поєднались мудрість з серцем.

Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обіцянки студент коледжу», після якої , старшокурсники вручили першокурсникам символічні студентські атрибути – «Ключ від знань» та «Залікову книжку».

IMG_1122

Під час урочистостей молоді таланти коледжу дарували прекрасну поезію і чудові пісні .

IMG_1036

IMG_1099

IMG_1131

IMG_1163

Тож, дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє медицини. Нехай вам щастить, молоде покоління студентського братства!

IMG_1166