Урочистості з нагоди вручення дипломів

У Медичному коледжі відбулася урочиста подія – випускний вечір.


Закінчилося останнє зайняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий випускний. У цей сумний і одночасно радісний день студенти попрощалися з керівництвом і викладачами коледжу, що пройшли з ними цей не простий шлях до знань.

Сьогодні всім трішки сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються – це завжди трішечки сумно. Але нехай  смуток змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з такими словами як “сесія”, з безсонними ночами перед іспитами і з конспектами лекцій, які кожен судорожно перегортав в маршрутці перед семінаром. Адже сьогодні випускний – головний іспит в коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

Тисячі професій народжуються і зникають та вічно житиме найдавніша з них – професія медичного працівника.

Медичний коледж це територія, де твориться Краса і Добро, де панує атмосфера пошани і любові до майбутньої професії, де вчать майстерності, чуйності, милосердності, гуманності.  Бути випускником Медичного коледжу Харківського національного медичного університету – почесно і престижно.

Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників,, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.

Святковий вечір відбувся 26 та 27 червня. Цьогоріч випускниками навчального закладу стали фахівці спеціальності «Сестринська справа» та «Лікувальна справа». На свято зібралися викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицієюз офіційної частини, з напутнім словом до випускників звернулася директор  Медичного коледжу Лебединець Т.М., яка побажала сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах коледжу і йти у світ лише дорогами добра.

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів. Під оплески вчорашні студенти виходили отримувати документи про освіту уже самостійними дорослими людьми.

Звичайно був і святковий концерт, підготовлений силами випускників.

6768