Привітання до Дня медичного працівника

pruvitannya-do-dnya-meduchnogo-pratsivnuka

Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Традиційно ми вітаємо всіх причетних до свята – лікарів, медичних сестер, організаторів охорони здоров’я, викладачів, співробітників, студентів, аспірантів.

Професія медика – одна з найскладніших у світі. Вчитися їй довго і часом нелегко. Наша робота – це служінням людям, що вимагає повної самовіддачі. Співчуття, милосердя і гуманізм є основами професійної діяльності медика, а вдячність пацієнтів за врятоване життя або повернене здоров’я – кращий стимул до подальшого вдосконалення своєї майстерності. Кожен з вас, лікарів, відповідає за майбутнє своїх пацієнтів, розділяє їх щастя й негоди, зберігає бездоганну вірність високим ідеалам вітчизняної медицини.

Медицина – це врятовані життя і наукові відкриття, радості й печалі, тернистий і важкий професійний шлях. Проте ми відчуваємо особливу гордість за причетність до однієї з найгуманніших і потрібних в усі часи професій. Щиро переконані, що історію української та світової медицини неможливо уявити без учених, лікарів та медичних працівників – співробітників Харківського національного медичного університету. Висловлюємо вам слова вдячності за професіоналізм, чуйність та самовідданість, розвиток нашого вишу, внесок в освіту наших студентів – майбутніх медичних працівників.