Привітання від ректора університету та голови Вченої ради

Шановні студенти!

17 листопада ми відзначаємо міжнародне свято – День студента. Воно асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. У ньому і стрімкість студентських буднів, наповнених новими думками і почуттями, і напруженість сесій, і впевненість в тому, що краще чекає вас після отримання диплома.

Студентські роки – чудова пора в житті будь-якої людини, коли закладаються основи майбутньої особистості, починають здійснюватися мрії, а попереду ще багато грандіозних звершень. Роки, проведені в стінах університету, складні, проте саме зараз відбувається визначення і вибір власної життєвої позиції.

Щорічно в середині листопада ми вшановуємо вас і згадуємо ваші найзначніші перемоги і досягнення, пишаємося вашими успіхами і блискучими результатами у навчанні, науці, спорті та громадському житті. Цьогоріч відзначати свято доведеться не так, як зазвичай, бо наша країна намагається подолати пандемію коронавірусу. Проте не засмучуйтеся: ми обов’язково все витримаємо. Нам, як ніколи, потрібен ваш оптимізм, завзятість, запал і професійна допомога.

Прийміть наші найтепліші вітання з цим днем. Нехай ваші студентські будні будуть сповнені цінних знань і спілкувань, що відкриє перед вами двері людських душ, допомагаючи вам реалізуватися в житті. Бажаємо бути корисними і потрібними для суспільства і ваших близьких. Міцного вам здоров’я, любові, успіхів у навчанні і благополуччя у всіх сферах вашої діяльності!

Ректор університету Валерій Капустник

Голова Вченої ради Володимир Лісовий