Списки зарахованих

На базі 9 класів

Група №1

Сестринська справа

Керівник групи

Коваленко Ольга Володимирівна

 

  1. Аляб’єва Світлана Юріївна
  2. Бондар Ганна Дмитрівна
  3. Воронова Юлія Ігорівна
  4. Гасанова Афіна Натиг
  5. Гришко Артур Сергійович
  6. Жайворонок Анастасія Олексіївна
  7. Загорулько Дмитро Миколайович
  8. Каплун Дарина Сергіївна
  9. Климухіна Ольга Ігорівна
  10. Кобилка Наталія Станіславівна
  11. Костюніна Альона Ігорівна
  12. Кузьменко Ганна Сергіївна
  13. Куліш Марія Дмитрівна
  14. Кудрай Тетяна Геннадіївна
  15. Лємєшев Артем Віталійович
  16. Мар’єнко Дарія Олександрівна
  17. Марченко Олександр Сергійович
  18. Немченко Маріанна Михайлівна
  19. Нижник Віталій Олегович
  20. Панченко Анастасія Сергіївна
  21. Перлінова Дарина Сергіївна
  22. Самойлов Максим Олександрович
  23. Скляр Юліана Ярославівна
  24. Смірнова Соф’я Олександрівна
  25. Соловйова Анастасія Сергіївна
  26. Стерлікова Олена Сергіївна
  27. Яновська Яніна Олександрівна

 

 

Група №2

Сестринська справа

Керівник групи

Глотова Людмила Іванівна

 

  1. Бондаренко Карина Сергіївна
  2. Бояріна Олена Станіславівна
  3. Гусєва Марина Сергіївна
  4. Євланова Анна Вадимівна
  5. Євушко Владислав Ярославович
  6. Клейн Катерина Володимирівна
  7. Колісніченко Дар’я Дмитрівна
  8. Кремениця Анастасія Андріївна
  9. Кучкова Вікторія Володимирівна
  10. Кушнаренко Надія Ігорівна
  11. Лукіна Оксана Романівна
  12. Мінько Дар’я Сергіївна
  13. Орлова Олена Ігорівна
  14. Островерх Анастасія Олександрівна
  15. Півненко Наталія Олександрівна
  16. Подорожко Тетяна Віталіївна
  17. Половинка Тетяна Вадимівна
  18. Помазанова Ольга Валеріївна
  19. Соколов Богдан Андрійович
  20. Соломіна Ольга Олександрівна
  21. Солоха Микола Геннадійович
  22. Спиця Родіон Віталійович
  23. Харченко Карина Костянтинівна
  24. Чечина Анастасія Олегівна
  25. Шатохіна Дарина Іванівна
  26. Шеховцов Олександр Іванович
  27. Шибінська Ангеліна Олександрівна

 

 

Група №3

Сестринська справа

Керівник групи

Мироненко Лариса Василівна

 

  1. Азаркіна Анна Вячеславівна
  2. Антонян Маргарита Мгерівна
  3. Бабаєвська Лілія Віталіївна
  4. Батуліна Владлена Максимівна
  5. Бойко Анастасія Володимирівна
  6. Бурмістенко Ігор Борисович
  7. Ванєєв Олексій Ігорович
  8. Воронцова Катерина Дмитрівна
  9. Гладкова Юлія Богданівна
  10. Гончаров Данило Миколайович
  11. Довгаль Богдан Анатолійович
  12. Дрига Оксана Ігорівна
  13. Дрюченко Анастасія Романівна
  14. Закревська Юлія Владиславівна
  15. Калугіна Вікторія Ігорівна
  16. Качула Данило Віталійович
  17. Качула Костянтин Віталійович
  18. Кульніс Денис Валер’янович
  19. Куценко Анастасія Борисівна
  20. Малихіна Валерія Олександрівна
  21. Муковоз Діана Володимирівна
  22. Найпак Поліна Дмитрівна
  23. Ніколаєнко Дар’я Вадимівна
  24. Спасьонова Марія Дмитрівна
  25. Степаненко Альона В’ячеславівна
  26. Тупиця Карина Олегівна
  27. Шахунова Анастасія Олегівна

 

 

Група №1

Лікувальна справа

 

  1. Анпілогова Діана Сергіївна
  2. Бєляєва Вероніка Сергіївна
  3. Бобров Сергій Юрійович
  4. Богута Лілія Петрівна
  5. Дегтярьова Любов Вікторівна
  6. Дядченко Діана Романівна
  7. Жариков Павло Максимович
  8. Кагадєй Катерина Валеріївна
  9. Карайченцев Антон Олегович
  10. Караченцева Софія Володимирівна
  11. Косінська Олена Михайлівна
  12. Костиря Софія Андріївна
  13. Кривенко Анна Андріївна
  14. Лактіонова Владислава Юріївна
  15. Лінкевич Артем Вадимович
  16. Лук’янова Маргарита Миколаївна
  17. Мельниченко Каріна Олексіївна
  18. Молодча Олександра Русланівна
  19. Павлов Євгеній Анатолійович
  20. Пашигорєва Анна Володимирівна
  21. Піркова Карина Володимирівна
  22. Рафікова Діана Володимирівна
  23. Рашевченко Максим Віталійович
  24. Руденко Ксенія Євгенівна
  25. Солоха Ольга Вячеславівна
  26. Христенко Олександр Вячеславович
  27. Хуснутдінов Кирило Гільманович
  28. Шеремет Олег Петрович
  29. Шихамірова Альбіна Набіївна
  30. Яковенко Максим Олександрович

На базі 11 класів

 

 

Аллік Людмила Вікторівна

Артюхова Світлана Андріївна

Ахмедова Камілла Расім кизи

Блудова Олена Ігорівна

Бойко Наталія Володимирівна

Буцикіна Ольга Григорівна

Вараскіна Дар’я Анатоліївна

Васенко Юлія Сергіївна

Воробйова Дарина Валентинівна

Домбровська Людмила Андріївна

Доценко Богдан Вікторович

Едельман Людмила Євгеніївна

Карачевцева Анастасія Сергіївна

Кисла Альона Віталіївна

Коваленко Ганна Сергіївна

Колодяжна Дар’я Григорівна

Коломацька Лілія Володимирівна

Кондрашина Ганна Сергіївна

Кононова Катерина Олександрівна

Кудрєва Анастасія Сергіївна

Лавриненко Олександра Андріївна

Лук’янова Юлія Вадимівна

Маєв Сара

Марченко Яна Миколаївна

Махмутов Дмитро Анатолійович

Мацюк Катерина Віталіївна

Отченашко Маргарита Анатоліївна

Пляскіна Віталіна Олексіївна

Погоняйлова Олена Сергіївна

Проценко Ірина Віталіївна

Резниченко Карина Сергіївна

Рог Віта Євгенівна

Сопіна Ганна Вадимівна

Супруненко Анастасія Олександрівна

Ушенко Єлізавета Олександрівна

Чадік Лілія Миколаївна

Шевченко Катерина Сергіївна

Щасливець Ізабель Ігорівна