День захисника України

Щорічно 14 жовтня в Україні святкують День захисника. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.  До того ж свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці.

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ?

Останніми роками визнано поширення такого явища. Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. 

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей, – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у коледжі, але й протягом усього їх подальшого життя.

18 вересня церемонія посвячення в студенти вступників на базі ПЗСО (11 клас)

Відбулась посвята першокурсників у студенти ЧНУ ім. Петра Могили ...

18 вересня  в актовому залі Медичного фахового коледжу ХНМУ відбудеться посвята в студенти.

25-А група запрошується о 10.00

23-М об 11.30

 24-М о 13.00

Списки зарахованих

Прохання всім першокурсникам вчасно прибути до коледжу.

Привітання з 1 вересня

Шановні освітяни, студенти та батьки!

Щиро вітаэмо всіх вас із традиційним вересневим святом 1 вересня – Днем знань, що відкриває світ пізнання.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих,  хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує любити Україну.

Шановні студенти! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їхнє оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання молодого покоління, адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє – завтрашній день України.

З особливим теплом звертаємось до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Шановне студенство! Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового 2020/2021 навчального року!

Вітаємо зарахованих вступників до Медичного фахового коледжу ХНМУ

Увага Абітурієнтам! На сайті, у розділі “Абітурієнту”, опубліковані списки зарахованих вступників – дев’ятикласників до Медичного фахового коледжу ХНМУ.

Ознайомитись зі списками можна за цим посиланням

список зарахованих до медичного коледжу ХНМУ

23 серпня – День Державного Прапора України

Картинки по запросу день державного прапора україниЩороку 23 серпня в Україні, починаючи з 2004 року, відзначається День Державного Прапора України. Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.Національні символи – це свідчення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації. Вони покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції.
читати далі