Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19

1 вересня – День знань!

Вітаємо всіх освітян,  студентів з 1 вересня – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.1

 

Привітання з 1 вересня

Шановні освітяни, студенти та батьки!

Щиро вітаэмо всіх вас із традиційним вересневим святом 1 вересня – Днем знань, що відкриває світ пізнання.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих,  хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує любити Україну.

Шановні студенти! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їхнє оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання молодого покоління, адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє – завтрашній день України.

З особливим теплом звертаємось до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Шановне студенство! Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового 2021/2022 навчального року!

23 серпня – День Державного Прапора України

Картинки по запросу день державного прапора україниЩороку 23 серпня в Україні, починаючи з 2004 року, відзначається День Державного Прапора України. Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.Національні символи – це свідчення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації. Вони покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції.
читати далі

30 серпня церемонія посвячення в студенти вступників на базі 9 кл. та 11 кл.

Відбулась посвята першокурсників у студенти ЧНУ ім. Петра Могили ...

30 серпня 2021 року  в актовому залі Медичного фахового коледжу ХНМУ відбудеться посвята в студенти.

(на базі базової загальної середньої освіти)  11-М та 16-Ф групи  запрошуються о 10.00

(на базі повної загальної середньої освіти) 23-М та 25-А групи об 11.00

Списки зарахованих

Прохання всім першокурсникам вчасно прибути до коледжу.