День матері

Дуже часто весняні свята — День матері та Міжнародний день медичної сестри відзначаються спільно, одночасно вшановуючи і найдорожчу людину у світі — матір, і ту, яка несе милосердя і допомогу хворим, які цього найбільш потребують — медичну сестру.

читати далі

Обласна науково – практична конференція

12 квітня 2018 року в коледжі Національного фармацевтичного університету відбулася обласна науково – практична конференція педагогічних працівників і студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Харківської області : «Наука. Біологія. Сучасність. Формування екологічної свідомості».

читати далі

Змагання з шашок

1 березня 2018 року у рамках Спартакіади профспілки Охорони здоров’я відбулися  змагання  з шашок серед студентів медичних та фармацевтичних коледжів, та команд Медуніверситету й Фармуниверситету. В напруженій боротьбі команда Медичного коледжу ХНМУ

у складі:
читати далі

Олімпіада з української мови

Шафранецька Віолетта студентка ІІ курсу, 26-Ф групи відділення “Лікувальна справа”  посіла І місце в студентській олімпіаді з української мови серед студентів Харківської області вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Вітаємо Віалетту з перемогою!

P80312-141154(1)