День здоров´я

14 вересня для студентів-першокурсників організовано та проведено День здоров´я.

Мета: День здоров’я спрямован на зміцнення здоров‘я, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у студентів, прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.

Перша лекція на тему: УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА

З метою формування у студентів громадянських якостей, почуття гордості за Україну, її історію; розвиток активної життєвої позиції, їх громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні; усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей,  почуття патріотизму, національної гідності, любові до України у коледжі 1 вересня проведено першу лекцію на тему:

УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА

читати далі

23 серпня – День Державного Прапора України

Щороку 23 серпня в Україні, починаючи з 2004 року, відзначається День Державного Прапора України. Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.Національні символи – це свідчення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації. Вони покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції. читати далі