Медичний коледж ХНМУ вшановує День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

У коледжі тривають пам’ятні інформаційно-просвітницькі заходи. З метою збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття

до Дня захисника України

Уже традиційно у коледжі проводяться «Козацькі забави». Свято приурочене до Дня захисника України, яке відзначають у день Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва. Тож 12 жовтня в спортивній залі коледжу зібралися студенти та викладачі нашого закладу. Ведучі свята Золочевська Валерія та Бурак Карина   наголосили, що мета заходу – пропаганда здорового способу життя серед молоді на прикладі добрих  козацьких традицій.

Глядачі, зручно розмістившись, активно вболівали за улюблених студентів. Результати десяти конкурсів, які входили в програму свята, оцінювало авторитетне журі.

За підсумками усіх конкурсів перше місце посів Качула Данило (22М), друге – Ганін Валерій (41М), Третє –  Солоха Микола (22М).

День здоров´я

14 вересня для студентів-першокурсників організовано та проведено День здоров´я.

Мета: День здоров’я спрямован на зміцнення здоров‘я, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у студентів, прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.